naše najpredávanejšie rolety

Rolety Deň a Noc

Rolety Deň a Noc vynikajú v našej produkcii látkových roletiek jedinečným systémom, ktorý reguluje priepustnosť svetla do interiéru.

Vyrobené na mieru

Autorizovaná montáž

Vysoká kvalita použitých materiálov

Bezplatné zameranie

Cena od 49,50€/kus
(cena zahŕňa aj montáž) 

Cena záleží od veľkosti okna, materiálu a farby rolety. Rolety vám prídeme zamerať úplne bezplatne a nezáväzne, kedy vám prinesieme aj vzorkovník farieb a materiálov. Následne vám vieme povedať presnú cenu. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru úplne bezplatne a nezáväzne!

Vzorkovník farieb

Vytvorte si dizajn vašich roliet presne podľa vašich predstáv, vďaka širokej škále farieb a odtieňov. Ceny sa odvíjajú od látok, ktoré si na vaše žalúzie vyberiete, tie sa líšia rôznymi materiálmi a farbami. Cena sa takisto odvíja od veľkosti rolety.

Vzorkovník farieb vám donesieme aj pri meraní žalúzií, aby ste videli presné farby žalúzií, keďže na fotke môžu byť farby, trocha odlišné. 

Výpočet orientačnej ceny roliet

Pre zistenie orientačnej ceny vašej rolety zmerajte ŠÍRKU a VÝŠKU skla. Následne ich zadajte do formulára. Cena je len orientačná, presná cena sa môže líšiť po našom zameraní.

Nadčasový dizajn a novodobá estetickosť

Rolety deň a noc sú osobitnou kombináciou nadčasového dizajnu a novodobej estetickosti, a preto je vhodná do moderných, zrekonštruovaných domov a bytov.

Dvojité vedenie látok

Funkčnosť roletiek Deň a Noc spočíva v dvojitom vedení látok so striedajúcimi sa priehľadnými a nepriehľadnými pruhmi, pričom regulovanie priechodnosti svetla je pomocou nekonečnej retiazky. Dizajnovo ladené prvky sú kombinované s prešívanými svetelnými otvormi a s látkou v bohatom farebnom prevedení, čím sa stávajú elegantným doplnkom interiéru.

Výhody

žiaden prach

Vďaka antistatickej látke na ne nepadá prach a vy sa o ne nemusíte žiadnym spôsobom starať

záclona a žalúzia v jednom

Rolety Deň a Noc dokážu dokonale nahradiť záclony, vďaka funkciám klasickej žalúzie a elegancií záclony.

rolety-den-a-noc-montaz

Dizajn

Kombinácia nadčasového dizajnu a novodobej estetickosti

ovládanie svetla

Plynulá regulácia intenzity svetla vďaka dvom vrstvám látky

Naše posledné projekty

Prečo práve my?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Dôkazom je množstvo pozitívnych recenzií.

27 rokov na trhu

Za toto obdobie sme sa stali ozajstnými špecialistami v oblasti tieniacej techniky. Dôkazom sú tisícky spokojných zákazníkov.

Pôsobíme na väčšine územia Slovenskej republiky

Naše služby ponúkame na väčšine územia Slovenskej republiky.

Doprava zadarmo

Ponúkame vám dopravu zadarmo na území Slovenskej republiky.

Autorizovaná montáž

Ponúkame autorizovanú montáž na všetky druhy tieniacej techniky s 26 ročnými skúsenosťami.

Bezplatné zameranie

Bezplatné zameranie slúži na to, aby ste zistili cenu vašich budúcich žalúzií na základe vami vybranej farby, materiálu a kvality tieniacej techniky.

Proces objednávky

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie, kedy vám to najviac vyhovuje.

Zameranie

Na osobnom stretnutí vám odborne poradíme, zameriame tieniacu techniku, ukážeme vám farby a materiály žalúzií. Povieme vám presnú cenu produktov a vy sa rozhodnete či niečo chciete alebo nie. V prípade ak sa vám nič nebude páčiť, neplatíte vôbec nič.

Výroba

Všetky žalúzie sa vyrábajú na mieru. Výroba trvá najčastejšie 2-3 týždne. Pri atypických tvaroch to je približne 1 mesiac.

Montáž

Hneď ako budu vaše žalúzie vyrobené, tak vás budeme kontaktovať. Dohodneme sa na spoločnom stretnutí, kedy vám žalúzie prídeme namontovať.

Mohlo by vás zaujímať

Vyberte si z našej širokej ponuky žalúzií