NAJPREDÁVANEJšIE žALúZIE
Horizontálne žalúzie

 Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov.

 

Vyrobené na mieru

Autorizovaná montáž

Vysoká kvalita použitých materiálov

Bezplatné zameranie

Cena od 13,50€/kus
(cena zahŕňa aj montáž) 

 

Cena záleží od veľkosti okna, materiálu a farby rolety. Žalúzie Vám prídeme zamerať úplne bezplatne a nezáväzne, kedy vám prinesieme aj vzorkovník farieb a materiálov. Následne vám vieme povedať presnú cenu. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru úplne bezplatne a nezáväzne!

Cenovo dostupné s minimálnou údržbou

Cenová dostupnosť a minimálna údržba sú ideálnym riešením pre všetky interiéry. Ak k tomu pridáme aj širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov a lamiel, je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre Vaše okno hľadáte  a potrebujete.

Farba tienenia

Vytvorte si dizajn vašich žalúzií presne podľa vašich predstáv, vďaka širokej škále farieb a odtieňov. Dostupné sú aj imitácie dreva vhodné pre Eurookná.

Vzorkovník farieb vám donesieme aj pri meraní žalúzií, aby ste videli presné farby žalúzií, keďže na fotke môžu byť farby, trocha odlišné.

Farba detailov

Môžete si navrhnúť farbu všetkých detailov (retiazka, lamela, textília) presne podľa vašich predstáv

Šírka lamiel

Pri výbere veľkosti lamiel premýšľajte o tom, čo je pre vás dôležitejšie – súkromie, dizajn alebo priepustnosť svetla . Väčšia lamela vám pri otvorení poskytne lepší výhľad, ale nemusí pri naklonených lamiel ponúknuť toľko súkromia, ale stále umožňuje výhľad. Vo väčšine prípadov väčšie lamely budú aj po naklonení stále poskytovať dostatok súkromia, ale pre maximálne súkromie použite menšiu lamelu. Môžete si vybrať buď lamelu s výškou 16 mm alebo 25 mm.

Prečo práve my?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Dôkazom je množstvo pozitívnych recenzií.

27 rokov na trhu

Za toto obdobie sme sa stali ozajstnými špecialistami v oblasti tieniacej techniky. Dôkazom sú tisícky spokojných zákazníkov.

Pôsobíme na väčšine územia Slovenskej republiky

Naše služby ponúkame na väčšine územia Slovenskej republiky.

Doprava zadarmo

Ponúkame vám dopravu zadarmo na území Slovenskej republiky.

Autorizovaná montáž

Ponúkame autorizovanú montáž na všetky druhy tieniacej techniky s 26 ročnými skúsenosťami.

Bezplatné zameranie

Bezplatné zameranie slúži na to, aby ste zistili cenu vašich budúcich žalúzií na základe vami vybranej farby, materiálu a kvality tieniacej techniky.

Proces objednávky

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie, kedy vám to najviac vyhovuje.

Zameranie

Na osobnom stretnutí vám odborne poradíme, zameriame tieniacu techniku, ukážeme vám farby a materiály žalúzií. Povieme vám presnú cenu produktov a vy sa rozhodnete či niečo chciete alebo nie. V prípade ak sa vám nič nebude páčiť, neplatíte vôbec nič.

Výroba

Všetky žalúzie sa vyrábajú na mieru. Výroba trvá najčastejšie 2-3 týždne. Pri atypických tvaroch to je približne 1 mesiac.

Montáž

Hneď ako budu vaše žalúzie vyrobené, tak vás budeme kontaktovať. Dohodneme sa na spoločnom stretnutí, kedy vám žalúzie prídeme namontovať.

Mohlo by vás zaujímať

Vyberte si z našej širokej ponuky žalúzií