Nechajte sa inšpirovať našou prácou​

Vonkajšie žalúzie Z90

Priznané vonkajšie žalúzie Z90 | S vnútorným plechom

Montáž vonkajších žalúzií z90 v antracitovej farbe dopadla na jednotku. Prídavný plech, umiestnený na vnútornej strane kryjúci motor, nielenže zlepšil estetiku v interiéri, ale aj zabezpečil dodatočnú ochranu pre motor. Použitie motorov od renomovanej značky Somfy s diaľkovým ovládaním (SOMFY SITUO 5 VARIATION A/M IO PURE II) znamená, že nastavenie a ovládanie žalúzií je nielen pohodlné, ale aj spoľahlivé, čo zabezpečuje optimálnu úroveň komfortu a praktického využitia pre zákazníkov.

Samonosné vonkajšie žalúzie Z90 | Antracit

Samonosné žalúzie sa pripevňujú na fasádu / okno len pomocou bočných líšt. Samotná žalúzia a bubon sú pripevnené k bočným lištám. Podobne ako vonkajšie hliníkové rolety.  Ovládanie sme vyriešili pomocou vypínača. Ich pohonné motory sú od renomovanej značky Somfy, čo zabezpečuje spoľahlivosť a dlhú životnosť.  Moderný dizajn žalúzií Z90 dokonale ladí s každým typom architektúry. Samonosnosť týchto žalúzií umožňuje ich flexibilné umiestnenie na rôzne typy okien a fasád, čo zvyšuje ich všestrannosť a použiteľnosť v rôznych typoch domov a budov.

Vonkajšie žalúzie Z90 na altánok | Somfy

Ďalší z našich podarených projektov tohto leta. Vonkajšie žalúzie Z90 takto vkusne doplnili altánok. Farba žalúzií lamiel je krémová a farba krycích plechov je tmavo hnedá 456. Na ovládanie sme použili diaľkové ovládanie SOMFY SITUO 5 VARIATION A/M IO PURE II. Keďže je to 5-kánalové diaľkové ovládanie, tak pomocou voľného kanálu sme vedeli ovládať všetky žalúzia naraz. V tomto projekte sme použili aj meteostanicu SOMFY EOLIS WIREFREE IO. Vďaka tejto meteostanici sa žalúzie automaticky zodvihnú v prípade silnejšieho vetra.

Vonkajšie žalúzie | Stará lesná – Tatranský dvor

Vonkajšie žalúzie | 63m2

Vonkajšie žalúzie v okolí Kežmarku