účinná ochrana proti hmyzu
Okenné siete

Okenné siete patria medzi najpredávanejšie typy sieti z našej ponuky. Sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien.

Vyrobené na mieru

Autorizovaná montáž

Vysoká kvalita použitých materiálov

Bezplatné zameranie

Cena od 12,50€/kus
(cena zahŕňa aj montáž) 

 

Cena záleží od veľkosti okna, materiálu a farby sietí. Siete vám prídeme zamerať úplne bezplatne a nezáväzne, kedy vám prinesieme aj vzorkovník farieb a materiálov. Následne vám vieme povedať presnú cenu. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru úplne bezplatne a nezáväzne!

alebo

Farba rámu

Vytvorte si dizajn vašich sietí presne podľa vašich predstáv, vďaka širokej škále farieb a odtieňov. Dostupné sú polepy látok, ktoré vieme nafarbiť, presne podľa farby vašich okien.

Vzorkovník farieb vám donesieme aj pri meraní , aby ste videli presné farby rámov, keďže na fotke môžu byť farby, trocha odlišné. 

Pevné siete

Vyznačujú sa tým, že pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu, máme v ponuke 7 typov háčikov

Rám siete je z valcovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, vyznačuje sa pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nej robí elegantný , pritom však vysoko funkčný doplnok okna.

 

siete-proti-hmyzu-1

Rolovacie siete

Využívajú sa hlavne na oknách bytov kde, kde nie je možné namontovať pevný typ siete. Rolovacie siete sú vyrobené  z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. 

Sieťovina je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a  je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Základom rolovacej siete je bubón s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné navinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu.

siete-proti-hmyzu-rolovacie

Plissé siete

Plisse sieť prináša horizontálny aj vertikálny posuvný systém ochrany proti hmyzu. Skladací systém zaisťuje hladký a jednoduchý posuv/pohyb výrobku. Svojim vzhľadom poskytujú štýlový doplnok do všetkých typov interiérov. Výhodou je takisto jednoduchá ovládateľnosť. Sieť ostane stáť presne tam kde ju necháte – nezroluje sa do bubnu ako rolovacie siete.

Prehrať video

Nie len proti hmyzu ale aj proti vtákom a hlodavcom

V ponuke máme nie len siete proti hmyzu ale takisto siete proti hlodavcom a vtákom. Sieťovina je vyrobená z polyesteru, ktorý je potiahnutý vinylom. Tento materiál je až 7 krát pevnejší ako hliník, či sklolaminát. To zaručí, že sieť je odolná aj voči pazúrom a zubom vašich domácich miláčikov.

Siete-proti-hmyzu

Mohlo by vás zaujímať

Vyberte si z našej širokej ponuky žalúzií

Prečo práve my?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Dôkazom je množstvo pozitívnych recenzií.

27 rokov na trhu

Za toto obdobie sme sa stali ozajstnými špecialistami v oblasti tieniacej techniky. Dôkazom sú tisícky spokojných zákazníkov.

Pôsobíme na väčšine územia Slovenskej republiky

Naše služby ponúkame na väčšine územia Slovenskej republiky.

Doprava zadarmo

Ponúkame vám dopravu zadarmo na území Slovenskej republiky.

Autorizovaná montáž

Ponúkame autorizovanú montáž na všetky druhy tieniacej techniky s 26 ročnými skúsenosťami.

Bezplatné zameranie

Bezplatné zameranie slúži na to, aby ste zistili cenu vašich budúcich žalúzií na základe vami vybranej farby, materiálu a kvality tieniacej techniky.

Proces objednávky

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie, kedy vám to najviac vyhovuje.

Zameranie

Na osobnom stretnutí vám odborne poradíme, zameriame tieniacu techniku, ukážeme vám farby a materiály žalúzií. Povieme vám presnú cenu produktov a vy sa rozhodnete či niečo chciete alebo nie. V prípade ak sa vám nič nebude páčiť, neplatíte vôbec nič.

Výroba

Všetky žalúzie sa vyrábajú na mieru. Výroba trvá najčastejšie 2-3 týždne. Pri atypických tvaroch to je približne 1 mesiac.

Montáž

Hneď ako budu vaše žalúzie vyrobené, tak vás budeme kontaktovať. Dohodneme sa na spoločnom stretnutí, kedy vám žalúzie prídeme namontovať.