Obľúbené v kanceláriách
Vertikálne žalúzie

Svoje využitie nájdu aj ako prostriedok pre optické oddelenie priestorov, pričom pri vhodne zvolenej farebnosti a kvalite látkových lamiel sú plnohodnotnou náhradou závesov a záclon.

 

Vyrobené na mieru

Autorizovaná montáž

Vysoká kvalita použitých materiálov

Bezplatné zameranie

Cena od 29€/m2
(cena zahŕňa aj montáž)

Cena záleží od veľkosti okna, materiálu a farby rolety. Žalúzie Vám prídeme zamerať úplne bezplatne a nezáväzne, kedy vám prinesieme aj vzorkovník farieb a materiálov. Následne vám vieme povedať presnú cenu. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru úplne bezplatne a nezáväzne!

Spĺňajú najvyššie estetické kritériá

Vertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru. Obzvlášť vhodné sú do reprezentačných priestorov, bánk, firiem, kancelárií, hál a pod. Spĺňajú najvyššie estetické kritériá funkčnosti a kvality aj najnáročnejšieho zákazníka.

Farba tienenia

Vytvorte si dizajn vašich žalúzií presne podľa vašich predstáv, vďaka širokej škále farieb a odtieňov.

Vzorkovník farieb vám donesieme aj pri meraní žalúzií, aby ste videli presné farby žalúzií, keďže na fotke môžu byť farby, trocha odlišné. V ponuke máme ešte 128 ďalších farieb.

 

Jednoduché ovládanie

Ovládanie vertikálnych žalúzií je veľmi jednoduché, retiazkou ovládate otáčanie lamiel a šnúrkou ich zhrňovanie.

V lete udržujú chlad

Sada vertikálnych žalúzií môže pomôcť udržať váš dom v chlade, kedže zabraňuje prieniku slnečných lúčov do interiéru a vzniku skleníkového efektu. Tým pádom nie ste nútení využívať klímu na jej plný potenciál. Takéto jednoduché zatienenie vašeho interiéru môže znížiť vaše účty za elektrinu až o 20%.

V zime udržujú teplo

Je v skutku zaujímavé, že vertikálne žalúzie fungujú opačným spôsobom počas chladných zimných mesiacov. Ako? Tým, že zabráni úniku tepla cez mikroskopické trhliny v oknách u vás doma. Žalúzie vytvárajú nárazovú zónu, ktorá tiež zabraňuje prievanu. Vertikálne žalúzie vám môžu ušetriť peniaze po celý rok!

Prečo práve my?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Dôkazom je množstvo pozitívnych recenzií.

27 rokov na trhu

Za toto obdobie sme sa stali ozajstnými špecialistami v oblasti tieniacej techniky. Dôkazom sú tisícky spokojných zákazníkov.

Pôsobíme na väčšine územia Slovenskej republiky

Naše služby ponúkame na väčšine územia Slovenskej republiky.

Doprava zadarmo

Ponúkame vám dopravu zadarmo na území Slovenskej republiky.

Autorizovaná montáž

Ponúkame autorizovanú montáž na všetky druhy tieniacej techniky s 26 ročnými skúsenosťami.

Bezplatné zameranie

Bezplatné zameranie slúži na to, aby ste zistili cenu vašich budúcich žalúzií na základe vami vybranej farby, materiálu a kvality tieniacej techniky.

Proces objednávky

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie, kedy vám to najviac vyhovuje.

Zameranie

Na osobnom stretnutí vám odborne poradíme, zameriame tieniacu techniku, ukážeme vám farby a materiály žalúzií. Povieme vám presnú cenu produktov a vy sa rozhodnete či niečo chciete alebo nie. V prípade ak sa vám nič nebude páčiť, neplatíte vôbec nič.

Výroba

Všetky žalúzie sa vyrábajú na mieru. Výroba trvá najčastejšie 2-3 týždne. Pri atypických tvaroch to je približne 1 mesiac.

Montáž

Hneď ako budu vaše žalúzie vyrobené, tak vás budeme kontaktovať. Dohodneme sa na spoločnom stretnutí, kedy vám žalúzie prídeme namontovať.

Mohlo by vás zaujímať

Vyberte si z našej širokej ponuky žalúzií