najpredávanejšie siete
Dverové siete

 Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov a elegantným dizajnom. V ponuke máme otváracie, rolovacie, posuvné a plissé dverové siete.

Vyrobené na mieru

Autorizovaná montáž

Vysoká kvalita použitých materiálov

Bezplatné zameranie

Cena od 125€/kus
(cena zahŕňa aj montáž) 

 

Cena záleží od veľkosti okna, materiálu a farby sietí. Siete vám prídeme zamerať úplne bezplatne a nezáväzne, kedy vám prinesieme aj vzorkovník farieb a materiálov. Následne vám vieme povedať presnú cenu. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru úplne bezplatne a nezáväzne!

Farba rámu

Vytvorte si dizajn vašich sietí presne podľa vašich predstáv, vďaka širokej škále farieb a odtieňov. Dostupné sú polepy látok, ktoré vieme nafarbiť, presne podľa farby vašich okien.

Vzorkovník farieb vám donesieme aj pri meraní , aby ste videli presné farby rámov, keďže na fotke môžu byť farby, trocha odlišné. 

Dverové siete (otváracie)

Dverové siete ponúkame v šiestich najčastejšie sa vyskytujúcich odtieňoch okien a dverí. Montáž je jednoduchá – uchytením na pánty, ktoré ponúkame v obyčajnom alebo samozatváracom vyhotovení. Dizajnovo elegantné a jedinečné prevedenie  predelu eliminuje potrebu dodatočnej  montáže madla.

Plissé siete

Plisse sieť prináša horizontálny aj vertikálny posuvný systém ochrany proti hmyzu. Skladací systém zaisťuje hladký a jednoduchý posuv/pohyb výrobku. Svojim vzhľadom poskytujú štýlový doplnok do všetkých typov interiérov. Výhodou je takisto jednoduchá ovládateľnosť. Sieť ostane stáť presne tam kde ju necháte – nezroluje sa do bubnu ako rolovacie siete.

Rolovacie siete

Rolovacie siete sú neodmysliteľným sortimentom vo výrobe sietí proti hmyzu. Využívajú sa hlavne na balkónových dverách bytov, kde nie je možné z dôvodu malého priestoru namontovať otváracie sieťové dvere.  

Rolovacie siete sú vyrobené  z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a  je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Základom rolovacej siete je bubón s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné navinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu.

Posuvné siete

Posuvné dverové siete, rámové sa stali v tomto modernom svete kvôli premnoženiu hmyzu nepostrádateľným výrobkom. Z tohto prinášame modernú dverovú sieť, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, vďaka ktorým sa líši od iných podobných výrobkov. 

Extrudovaný, lakovaný hliníkový profil robí posuvnú sieť odolnou a zároveň masívnou, kvalitná sklená sieťovina zas predlžuje jej životnosť. Posuvné dvere majú svoj vlastný rám, ktorý je vhodný na zhotovenie jednokrídlovej alebo dvojkrídlovej verzie. Dokonalé uzavretie zaisťuje kefkové tesnenie. Tieto kvalitné materiály zaruèujú, že sietevplyvom času nestratia na svojej kvalite. Je vhodná na okná aj dvere. 

Obrovskou výhodou posuvnej siete je, že sa na spodnej strane kĺže na kolieskach, čo zaručuje bezchybný chod aj pri sietiach väčších rozmerov.

Nie len proti hmyzu ale aj proti vtákom a hlodavcom

V ponuke máme nie len siete proti hmyzu ale takisto siete proti hlodavcom a vtákom. Sieťovina je vyrobená z polyesteru, ktorý je potiahnutý vinylom. Tento materiál je až 7 krát pevnejší ako hliník, či sklolaminát. To zaručí, že sieť je odolná aj voči pazúrom a zubom vašich domácich miláčikov.

Siete-proti-hmyzu

Prečo práve my?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Dôkazom je množstvo pozitívnych recenzií.

27 rokov na trhu

Za toto obdobie sme sa stali ozajstnými špecialistami v oblasti tieniacej techniky. Dôkazom sú tisícky spokojných zákazníkov.

Pôsobíme na väčšine územia Slovenskej republiky

Naše služby ponúkame na väčšine územia Slovenskej republiky.

Doprava zadarmo

Ponúkame vám dopravu zadarmo na území Slovenskej republiky.

Autorizovaná montáž

Ponúkame autorizovanú montáž na všetky druhy tieniacej techniky s 26 ročnými skúsenosťami.

Bezplatné zameranie

Bezplatné zameranie slúži na to, aby ste zistili cenu vašich budúcich žalúzií na základe vami vybranej farby, materiálu a kvality tieniacej techniky.

Proces objednávky

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie, kedy vám to najviac vyhovuje.

Zameranie

Na osobnom stretnutí vám odborne poradíme, zameriame tieniacu techniku, ukážeme vám farby a materiály žalúzií. Povieme vám presnú cenu produktov a vy sa rozhodnete či niečo chciete alebo nie. V prípade ak sa vám nič nebude páčiť, neplatíte vôbec nič.

Výroba

Všetky žalúzie sa vyrábajú na mieru. Výroba trvá najčastejšie 2-3 týždne. Pri atypických tvaroch to je približne 1 mesiac.

Montáž

Hneď ako budu vaše žalúzie vyrobené, tak vás budeme kontaktovať. Dohodneme sa na spoločnom stretnutí, kedy vám žalúzie prídeme namontovať.

Mohlo by vás zaujímať

Vyberte si z našej širokej ponuky žalúzií