látkové a plissé rolety
Rolety na strešné okná

Ochráňte váš domov pred tepelnými stratami. Moderné strešné okná sú dobre izolované. Avšak dodatočným tienením, napr. dvojité plisovanou roletou môžete izoláciu okna zlepšiť až o 34%

Vyrobené na mieru

Autorizovaná montáž

Vysoká kvalita použitých materiálov

Bezplatné zameranie

Cena od 55€/kus
(cena zahŕňa aj montáž) 

 

Cena záleží od veľkosti okna, materiálu a farby rolety. Rolety vám prídeme zamerať úplne bezplatne a nezáväzne, kedy vám prinesieme aj vzorkovník farieb a materiálov. Následne vám vieme povedať presnú cenu. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru úplne bezplatne a nezáväzne!

alebo

Plissé rolety

Jemné svetlo prechádzajúce plisovanou roletou vytvára mäkkú a príjemnú atmosféru v podkroví. Okraje plisovanej rolety sa pohybujú v tenkých vodiacich lištách, vďaka čomu sa ovláda veľmi jednoducho. Hornú aj spodnú ovládaciu lištu je možné nastaviť v ľubovoľnej pozícii, napr. aj uprostred okna. Optimálny tepelný komfort v miestnosti dosiahnete kombináciou plisovanej rolety s vonkajšou markízou alebo roletou.

• Zatienenie miestnosti a dekorácia 

• Ovládanie spodnou i hornou lištou umožňuje flexibilné nastavenie kdekoľvek na okne 

• Vodiace lišty v hliníkovom alebo bielom prevedení, tzv. Biela línia

• Možnosti ovládania – manuálne alebo elektrické 

Farba plissé roliet

Vytvorte si dizajn vašich roliet presne podľa vašich predstáv, vďaka širokej škále farieb a odtieňov. Dostupné sú aj zatemňovacie a termo látky, ktoré odrážajú slnečné lúče.

 Vzorkovník farieb vám donesieme aj pri meraní žalúzií, aby ste videli presné farby žalúzií, keďže na fotke môžu byť farby, trocha odlišné. 

Farba ovládania plissé roliet

Vybrať si môžete takisto farbu vášho rámu a ovládania (madiel). Na výber máte z niekoľko drevo-imitujúcich profilov, ktoré sú povrchovo upravené novou technológiou.

Dvojito plisované rolety

Dvojito plisovaná roleta VELUX spája v sebe elegantný vzhľad plisovanej rolety s tepelno-izolačnými výhodami hliníkovej fólie. Táto špeciálna fólia zadržiava v zimnom období teplo a zabraňuje tým tepelným stratám – výborný spôsob k zlepšeniu energetickej efektívnosti vášho domova. Štíhle bočné vodiace lišty, schované lanká a kompaktné dvojité plisovanie vytvárajú elegantný a funkčný celok. Roletu je možné ovládať hornou i spodnou ovládacou lištou a nastaviť ju v ľubovoľnej pozícii, napr. aj uprostred okna. Dodáva sa len v manuálnom ovládaní. 

• Zlepšuje izoláciu až o 34%, vďaka čomu zabraňuje tepelným stratám 

• Umožňuje zatemnenie miestnosti

 • Kompaktný a uhladený dizajn – žiadne viditeľné lanká

 • Ovládanie spodnou i hornou lištou umožňuje flexibilné nastavenie kdekoľvek na okne • Vodiace lišty v hliníkovom alebo bielom prevedení, tzv. Biela línia 

• Možnosti ovládania – manuálne

Kombinované rolety

Kombinácia zatemňujúcej a plisovanej rolety v jednom balení za zvýhodnenú cenu. Vďaka tejto kombinácii môžete dosiahnuť v miestnosti úplné zatemnenie, ale i príjemné zatienenie a dekoráciu. Dodáva sa len v manuálnom ovládaní, pričom každá z roliet sa ovláda samostatne. 

 • Umožňuje zatemnenie a zatienenie interiéru jedným výrobkom • Každá z roliet sa ovláda samostatne a je ich možné nastaviť na okne v ľubovoľnej pozícii

 • Dve rolety v jednom balení za zvýhodnenú cenu

 • Vodiace lišty v hliníkovom alebo bielom prevedení, tzv. Biela línia 

•  Manuálne ovládanie

Farba kombinovaných roliet

Všetky farby sú v kombinácii s bielou plisovanou látkou.

Prečo práve my?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Dôkazom je množstvo pozitívnych recenzií.

27 rokov na trhu

Za toto obdobie sme sa stali ozajstnými špecialistami v oblasti tieniacej techniky. Dôkazom sú tisícky spokojných zákazníkov.

Pôsobíme na väčšine územia Slovenskej republiky

Naše služby ponúkame na väčšine územia Slovenskej republiky.

Doprava zadarmo

Ponúkame vám dopravu zadarmo na území Slovenskej republiky.

Autorizovaná montáž

Ponúkame autorizovanú montáž na všetky druhy tieniacej techniky s 26 ročnými skúsenosťami.

Bezplatné zameranie

Bezplatné zameranie slúži na to, aby ste zistili cenu vašich budúcich žalúzií na základe vami vybranej farby, materiálu a kvality tieniacej techniky.

Proces objednávky

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie, kedy vám to najviac vyhovuje.

Zameranie

Na osobnom stretnutí vám odborne poradíme, zameriame tieniacu techniku, ukážeme vám farby a materiály žalúzií. Povieme vám presnú cenu produktov a vy sa rozhodnete či niečo chciete alebo nie. V prípade ak sa vám nič nebude páčiť, neplatíte vôbec nič.

Výroba

Všetky žalúzie sa vyrábajú na mieru. Výroba trvá najčastejšie 2-3 týždne. Pri atypických tvaroch to je približne 1 mesiac.

Montáž

Hneď ako budu vaše žalúzie vyrobené, tak vás budeme kontaktovať. Dohodneme sa na spoločnom stretnutí, kedy vám žalúzie prídeme namontovať.

Mohlo by vás zaujímať

Vyberte si z našej širokej ponuky žalúzií