Nechajte sa inšpirovať našou prácou​

Naše projekty.

Rolety plissé | RAL 1019

Rámy plissé roliet vieme nastriekať v akejkoľvek farbe. Tento konkrétny zákazník si zvolil farbu RAL 1019 a určite urobil dobre. 

Rolety deň a noc | Lišty a bubon vo farbe zlatý dub

V nedávnom projekte novostavby sme montovali rolety deň a noc, ktoré mali krycie lišty a bubon vo farbe zlatý dub. Tieto rolety dokonale ladili s oknami a moderným interiérom. Zákazník sa tak mohol vďaka roletám konečne nasťahovať 😊.

Rolety deň a noc | Montáž v Mlynských nivách

Leto v Košiciach bude príjemnejšie s našimi modernými sivými roletami deň a noc. Tieto rolety umožňujú reguláciu svetla a súkromia počas celého dňa.  S profesionálnym prístupom nášho tímu zaručujeme dokonalé výsledky pri montáži.

Priznané vonkajšie žalúzie Z90 | S vnútorným plechom

Montáž vonkajších žalúzií z90 v antracitovej farbe dopadla na jednotku. Prídavný plech, umiestnený na vnútornej strane kryjúci motor, nielenže zlepšil estetiku v interiéri, ale aj zabezpečil dodatočnú ochranu pre motor. Použitie motorov od renomovanej značky Somfy s diaľkovým ovládaním (SOMFY SITUO 5 VARIATION A/M IO PURE II) znamená, že nastavenie a ovládanie žalúzií je nielen pohodlné, ale aj spoľahlivé, čo zabezpečuje optimálnu úroveň komfortu a praktického využitia pre zákazníkov.

Reťazová plissé sieť na HS portál

Siet‘ proti hmyzu plissé na HS portály je revolučným riešením. S jej jednoduchým mechanizmom retaze je otváranie a zatváranie plynulé. Má nízky prah, čo ju robí ideálnou voľbou pre HS portál – praktické riešenie s elegantným dizajnom!

Samonosné vonkajšie žalúzie Z90 | Antracit

Samonosné žalúzie sa pripevňujú na fasádu / okno len pomocou bočných líšt. Samotná žalúzia a bubon sú pripevnené k bočným lištám. Podobne ako vonkajšie hliníkové rolety.  Ovládanie sme vyriešili pomocou vypínača. Ich pohonné motory sú od renomovanej značky Somfy, čo zabezpečuje spoľahlivosť a dlhú životnosť.  Moderný dizajn žalúzií Z90 dokonale ladí s každým typom architektúry. Samonosnosť týchto žalúzií umožňuje ich flexibilné umiestnenie na rôzne typy okien a fasád, čo zvyšuje ich všestrannosť a použiteľnosť v rôznych typoch domov a budov.

Rolety deň a noc | Sivá látka | Košice

Leto v Košiciach bude príjemnejšie s našimi modernými sivými roletami deň a noc. Tieto rolety umožňujú reguláciu svetla a súkromia počas celého dňa.  S profesionálnym prístupom nášho tímu zaručujeme dokonalé výsledky pri montáži.

Rolety plissé | Kvetinový vzor | Poprad

Rolety plissé s kvetinovým vzorom pridávajú do priestoru šarm a eleganciu. Ich ľahká manipulácia a možnosť regulácie svetla poskytujú maximálnu flexibilitu. Rolety plissé sme realizovali v okolí Popradu.

Rolety Deň a Noc | HS portál

Rôzne rolety, rôzne emócie! Deň chráni pred ostrým slnkom, noc zas pred nežnými hviezdami. Vždy si vyberte tú správnu rolu pre vaše okná. 🌞🌙

Rolety Deň a Noc | Biely rám | Stará Ľubovňa

Biela krása, ktorá spája deň a noc! Biele rolety deň a noc nechávajú preniknúť do miestnosti jemné svetlo slnka a neskôr ju zakrývajú v noci, vytvárajúc útulný a pokojný spánok. 🏡💤