fbpx
obľúbené vonkajšie žalúzie
Vonkajšie žalúzie
C80

Vonkajšie žalúzie typu C80 (C – tvar lamely, 80mm – šírka lamely) sa využívajú najmä na exteriérové zatienenie plôch rozmerov až do 16 m² (v závislosti od spôsobu ovládania), no svoje uplatnenie nachádzajú aj v interiéri

Vyrobené na mieru

Autorizovaná montáž

Vysoká kvalita použitých materiálov

Bezplatné zameranie

Cena záleží od veľkosti okna, materiálu a farby žalúzií. Žalúzie Vám prídeme zamerať úplne bezplatne a nezáväzne, kedy vám prinesieme aj vzorkovník farieb a materiálov. Následne vám vieme povedať presnú cenu. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru úplne bezplatne a nezáväzne!

Lamely majú tvar písmena C a sú vyrábané z valcovaného hliníka s hrúbkou 0,42 mm a šírkou 80 mm. Upevnené sú k nosnému profilu a vedené bočnými vodiacimi koľajnicami. Podľa želania zákazníka je možné nosný profil prekryť krycím plechom alebo je možné vyrobiť typový variant pre podomietkové prevedenie. V prípade vytiahnutia žalúzií nahor budú pod krycím plechom uchované aj lamely.

Ovládanie: Motor (diaľkové ovládanie / vypínač) / Kľuka 

Úroveň tienenia: Zatemňujúce

Atypické tvary: Áno

Úspora energie: Áno

Umiestnenie: Exteriér

Ochrana pred UV: Áno

Materiál: Plech (Al)

Požiarna bezpečnosť: Nehorľavé

Typ stavby: Dom / Byt / Kancelária

Nebojte sa nejakej náročnej údržby alebo servisu. Zvládnete to s výbavou, ktorú máte pravdepodobne doma. Odporúčaná doba pre údržbu je vždy po lete a po zimnom období. V zime sa na vonkajších žalúziách najčastejšie usádza popolček z komínov, v lete peľ zo stromov a nečistoty od hmyzu. Na odstránenie slabých nečistôt vám postačí mydlová voda. S mastnotou a zaschnutou špinou zatočí jar. Určite nepoužívajte žiadne riedidlá, rozpúšťadlá či iné chemické čistiace prípravky. Tie by mohli vaše žalúzie natrvalo znehodnotiť.

Farba tienenia

Vytvorte si dizajn vašich žalúzií presne podľa vašich predstáv, vďaka širokej škále farieb a odtieňov. 

Vzorkovník farieb vám donesieme aj pri meraní žalúzií, aby ste videli presné farby žalúzií, keďže na fotke môžu byť farby, trocha odlišné. Za príplatok si môžete zvoliť akúkoľvek farbu žalúzií.

Ochránia vaše okná

Hliníkové vodiace lišty zaisťujú stabilitu vonkajšie žalúzie vo vetre čím vedia ochrániť vaše okná. Takisto sú podporným prvkom pre zabezpečenie domu proti vlámaniu.

vonkajsie-zaluzie-bratislava

Ovládanie

V ponuke ovládacieho mechanizmu poskytujeme možnosť výberu z viacerých variantov: manuálne, motorové prostredníctvom vypínača alebo diaľkové ovládanie.

vonkajsie-zaluzie-ovladane

Výhody

pomáhajú pri horúčavách

V lete dokážu urobiť 7 až 10 stupňový rozdiel medzi exteriérovou a interiérovou teplotou.

ovládanie

V ponuke máte možnosť výberu ovládania manuálneho, motorom na vypínač alebo diaľkové ovládanie.

Termoregulácia

Termoregulačný efekt vonkajších žalúzií zvyšuje guma vlisovaná po celej dĺžke lamely.

Cena

V porovnaní so žalúziami Z90 sú lacnejšie.

Prečo práve my?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Dôkazom je množstvo pozitívnych recenzií.

24 rokov na trhu

Za dvadsaťštyri rokov na trhu sme sa stali ozajstnými špecialistami v oblasti tieniacej techniky. Dôkazom sú tisícky spokojných zákazníkov.

Pôsobíme po celom území Slovenskej republiky

Naše služby ponúkame po celom území Slovenskej republiky (doprava je zadarmo).

Doprava zadarmo

Ponúkame vám dopravu zadarmo na území Slovenskej republiky.

Autorizovaná montáž

Ponúkame autorizovanú montáž na všetky druhy tieniacej techniky s 24 ročnými skúsenosťami.

Bezplatné zameranie

Bezplatné zameranie slúži na to, aby ste zistili cenu vašich budúcich žalúzií na základe vami vybranej farby, materiálu a kvality tieniacej techniky.

Proces objednávky

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie, kedy vám to najviac vyhovuje.

Zameranie

Na osobnom stretnutí vám odborne poradíme, zameriame tieniacu techniku, ukážeme vám farby a materiály žalúzií. Povieme vám presnú cenu produktov a vy sa rozhodnete či niečo chciete alebo nie. V prípade ak sa vám nič nebude páčiť, neplatíte vôbec nič.

Výroba

Všetky žalúzie sa vyrábajú na mieru. Výroba trvá najčastejšie 2-3 týždne. Pri atypických tvaroch to je približne 1 mesiac.

Montáž

Hneď ako budu vaše žalúzie vyrobené, tak vás budeme kontaktovať. Dohodneme sa na spoločnom stretnutí, kedy vám žalúzie prídeme namontovať.

Mohlo by vás zaujímať

Vyberte si z našej širokej ponuky žalúzií