Ponuka >> Rolety >> Atypické rolety plissé

atypické rolety na mieru

Atypické plissé rolety

Rolety plissé vieme vyrobiť na množstvo typov atypických okien. Rolety plissé vieme vyrobiť aj na klasické okná a strešné okná.

Vyrobené na mieru

Autorizovaná montáž

Vysoká kvalita použitých materiálov

Bezplatné zameranie

Priemerná cena: 150€/kus
(cena zahŕňa aj montáž) 

Cena záleží od veľkosti okna, materiálu a farby rolety. Roletu Vám prídeme zamerať úplne bezplatne a nezáväzne, kedy vám prinesieme aj vzorkovník farieb a materiálov.  Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru úplne bezplatne a nezáväzne!

Roletu vieme vyrobiť v tvare...

Vhodné na množstvo okien

Roleta Plissé je skladaná látková žalúzia, ktorá oblečie Vaše okná, zútulní interiér a samozrejme poskytne zatienenie šité na mieru vašej miestnosti. Vybrať si môžete plisované látky s rôznym stupňom priepustnosti svetla, látky zatemňujúce, s naparované hliníkovou vrstvou, ktorá eliminuje silu tepelného žiarenia alebo látky s perleťovými nátery s vysokým stupňom odrazu svetla.

Vhodné aj na strešné okná

Jemné svetlo prechádzajúce plisovanou roletou vytvára mäkkú a príjemnú atmosféru v podkroví. Okraje plisovanej rolety sa pohybujú v tenkých vodiacich lištách, vďaka čomu sa ovláda veľmi jednoducho. Hornú aj spodnú ovládaciu lištu je možné nastaviť v ľubovoľnej pozícii, napr. aj uprostred okna. Optimálny tepelný komfort v miestnosti dosiahnete kombináciou plisovanej rolety s vonkajšou markízou alebo roletou.

Prečo práve my?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste! Dôkazom je množstvo pozitívnych recenzií.

27 rokov na trhu

Za toto obdobie sme sa stali ozajstnými špecialistami v oblasti tieniacej techniky. Dôkazom sú tisícky spokojných zákazníkov.

Pôsobíme na väčšine územia Slovenskej republiky

Naše služby ponúkame na väčšine územia Slovenskej republiky.

Doprava zadarmo

Ponúkame vám dopravu zadarmo na území Slovenskej republiky.

Autorizovaná montáž

Ponúkame autorizovanú montáž na všetky druhy tieniacej techniky s 26 ročnými skúsenosťami.

Bezplatné zameranie

Bezplatné zameranie slúži na to, aby ste zistili cenu vašich budúcich žalúzií na základe vami vybranej farby, materiálu a kvality tieniacej techniky.

Proces objednávky

Kontaktujte nás

Dohodnite si stretnutie, kedy vám to najviac vyhovuje.

Zameranie

Na osobnom stretnutí vám odborne poradíme, zameriame tieniacu techniku, ukážeme vám farby a materiály žalúzií. Povieme vám presnú cenu produktov a vy sa rozhodnete či niečo chciete alebo nie. V prípade ak sa vám nič nebude páčiť, neplatíte vôbec nič.

Výroba

Všetky žalúzie sa vyrábajú na mieru. Výroba trvá najčastejšie 2-3 týždne. Pri atypických tvaroch to je približne 1 mesiac.

Montáž

Hneď ako budu vaše žalúzie vyrobené, tak vás budeme kontaktovať. Dohodneme sa na spoločnom stretnutí, kedy vám žalúzie prídeme namontovať.

Mohlo by vás zaujímať

Vyberte si z našej širokej ponuky žalúzií